O nas

Kochani Rodzice!
 
        Jeśli szukacie kameralnego, niewielkiego żłobka dla swojej Pociechy, w którym otoczone profesjonalną opieką będzie mogło rozwijać się i spędzać czas. Chcecie mieć pełną kontrolę nad pobytem Pociechy w żłobku dzięki całodobowemu monitorignowi. Pragniecie aby Wasze Dziecko spędzało czas w zdrowych i bezpiecznych warunkach zapewniających czyste powietrze.
Zapraszamy na ostatnie wolne miejsca w naszej placówce przy Ul. Skrajnej 3/2.
 
        Równocześnie, z radością informujemy, że ruszył nabór Dzieci do nowej naszej Placówki usytuowanej u zbiegu dzielnic Krowodrza, Prądnik Biały i Prądnik Czerwony w Krakowie,  przy Ul. Fieldorfa Nila 17 / Ju2 i Ju13. Nasz nowy żłobek otwarty zostanie w marcu 2019r.
 
 
        Nasze Placówki to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje Dziecko otrzyma profesjonalną opiekę oraz  możliwość indywidualnego rozwoju, oraz bezpieczne warunki do miłego spędzania czasu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, pomocy licznych specjalistów, oraz udogodnieniom i wyposażeniu żłobka, nasza placówka pozwala Maluchom na odkrywanie świata a także jest miejscem, w którym staramy się stworzyć ciepłą i miłą atmosferę.
       Stała współpraca z psychologiem, logopedą, lektorem języka angielskiego, stomatologiem, oraz specjalistami innych dziedzin, pozwala na zapewnienie szerokiego wachlarza usług towarzyszących.
 
 
 
Zapoznaj się z naszą ofertą...
 
 
 
 
 
Właściciel:  Vena Progres Michał M. Kura, Ul. Józefa Brodowicza 6 (lokal frontowy), 31-518 Kraków


Copyright ©2016 Vena Progres, All Rights Reserved.